Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  17 Жовтня 2018, 10:10

Комісія з питань популяризації України у світі ухвалила рішення щодо просування бренду Ukraine NOW

12 жовтня 2018 року відбулося 8-ме засідання Міжвідомчої комісії з питань популяризації України у світі при Міністерстві інформаційної політики України.

Під час заходу державний секретар МІП Артем Біденко доповів про розроблений та ухвалений на засіданні Уряду 26 вересня 2018 року брендбук Ukraine NOW, а також про виконані Міністерством заходи щодо його поширення.

За підсумками засідання було вирішено усім членам Комісії надати пропозиції щодо запланованих заходів на наступний 2019 рік в рамках просування єдиного бренду та його використання на міжнародній арені.

Окрім того, було прийнято рішення заохочувати та сприяти надалі використанню бренду Ukraine NOW органами державної влади України, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності на кожному із закордонних заходів, а також надавати рекомендації щодо такого використання.

У засіданні взяли участь Анатолій Соловей, Начальник управління публічної дипломатії МЗС; Роксолана Стадник, Начальник управління доступу до публічної інформації СКМУ; Ірина Золотаревич, Радник Прем’єр-міністра України на громадських засадах; Данило Білак, Директор Офісу залучення та підтримки інвестицій та інші члени Комісії з питань популяризації України у світі.

З протоколом 8-го засідання Міжвідомчої комісії з питань популяризації України у світі можна ознайомитись тут.

Нагадаємо, відбулося на 7-му засіданні Комісії, що відбулося 20 квітня 2018 року, було ухвалено рішення щодо процедури затвердження єдиного бренду України.

Міжвідомча комісія з питань популяризації України у світі була створена постановою КМУ від 7 червня 2017 року за № 467 в рамках реалізації Концепції популяризації України у світі та просування інтересів України у світовому інформаційному просторі, схваленої Урядом 11 жовтня 2016 року.


Перейти до списку публікацій