Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  6 Березня 2020, 16:03

МКМС: Затверджено межі та режими використання зон охорони пам’яток та історичного ареалу м. Харків

03 березня 2020 року листом Міністерства культури, молоді та спорту України, за підписом С.В. Фоменко, погоджено науково-проектну документацію «Історико-архітектурний опорний план м. Харків. Визначення меж історичного ареалу» та науково-проектна документація з визначення меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичного ареалу м. Харків».

Розгляд та погодження Історико-архітектурних опорних планів історично населених місць, враховуючи величезний об’єм матеріалів, займає досить тривалий термін часу та сумлінну, кропітливу роботу, як Міністерства так і дорадчих органів.

На розгляд до Міністерства надійшла науково-проектна документація «Історико-архітектурний опорний план м. Харків. Визначення меж історичного ареалу» та науково-проектна документація з визначення меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичного ареалу м. Харків, розроблені Українським державним науково-дослідним та проектним інститутом «УкрНДІпроектреставрація» в 2018 році на замовлення Департаменту містобудування, архітектури та генерального плану Харківської міської ради.

Після виконання всіх передбачених законодавством етапів погодження, Наказом Міністерства культури, молоді та спорту України від 27.02.2020 року № 1199 затверджено межі та режими використання зон охорони пам’яток та історичного ареалу м. Харків.


Перейти до списку публікацій