Міністерство інформаційної політики України


ОГОЛОШЕННЯ щодо добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора-художнього керівника Одеського національного академічного театру опери та балету

Відповідно до Закону України «Про культуру» Міністерство культури та інформаційної політики України оголосило конкурс на посаду генерального директора-художнього керівника Одеського національного академічного театру опери та балету (далі — Театр).

Керуючись частинами 3 і 6 статті 213 Закону України «Про культуру» Міністерство культури України розпочинає прийом пропозицій від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора-художнього керівника Театру.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

 Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

 Відбір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування.

Для участі у жеребкуванні громадська організація подає до МКІП по 28.06.2021 року до 15:30 год.включно в письмовому вигляді та електронною поштою ([email protected]):

лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії.

До листа додаються заява та анкета, за формами, що додаються.

Подані пропозиції розглядаються МКІП протягом 29 червеня - 05 липня2021 року.

Жеребкування буде проведено в приміщенні Міністерства культури та інформаційної політики України (вул. Івана Франка, 19, м. Київ, каб. 102) 06.07.2021 року з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Представники засобів масової інформації та громадськості можуть спостерігати за онлайн-трансляцією процедури жеребкування, на офіційному YouTube – каналі «Міністерство культури та інформаційної політики».

Телефон для довідок: (044) 234-39-93, відповідальна особа – Пиндиківська Юлія Ігорівна, адреса електронної пошти: [email protected] (з позначкою «кандидатури до складу конкурсної комісії «ОНАТОБ» (громадські організації»)).

 Увага! Додатково інформуємо.

Відповідно до частин третьої і шостої статті 213 Закону України «Про культуру» та Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника державного закладу культури, що належить до сфери управління Міністерства культури України, затвердженого наказом Мінкультури від 31.05.2016 № 380 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 03.06.2016 за № 809/28939), кандидатури до складу конкурсної комісії подають громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування.

Правові та організаційні засади реалізації права на свободу об'єднання, гарантованого Конституцією України та міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, порядок утворення, реєстрації, діяльності та припинення громадських об'єднань визначено Законом України «Про громадські об'єднання», згідно із яким громадська організація – це громадське об'єднання, засновниками та членами (учасниками) якого є фізичні особи.

Відповідно до частини дев’ятої статті 9 Закону України «Про громадські об’єднання» дії від імені незареєстрованого громадського об’єднання, крім дій, пов’язаних з реєстрацією такого об’єднання, забороняються.

З огляду на викладене та з метою підтвердження функціонального спрямування громадської організації та її державної реєстрації, просимо подати засвідчені належним чином копії затвердженого в установленому порядку статуту громадської організації та документа про державну реєстрацію.

З текстом Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника державного закладу культури, що належить до сфери управління Міністерства культури України, затвердженого наказом Міністерства культури України від 31 травня 2016 року № 380, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 3 червня 2016 року за № 809/28939 можливо ознайомитись тут.Адреса цієї сторінки: http://www.mkip.gov.ua/news/5600.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове