Міністерство інформаційної політики України


11 листопада відбудеться презентація програми заходів до Дня Гідності і Свободи.

Міністерство культури та інформаційної політики України разом із Національним меморіальним комплексом Героїв Небесної Сотні – Музеєм Революції Гідності, Українським інститутом національної пам’яті, Громадською спілкою “Ініціативна група постраждалих/поранених на Майдані”, Громадською організацією “Родини Небесної Сотні” запрошують представників ЗМІ на пресконференцію. 

Під час пресконференції буде оголошено план заходів до Дня Гідності та Свободи та відбудеться презентація цьогорічної соціальної кампанії. Планується демонстрація фото- та відеопродукції до восьмої річниці Революції Гідності. Посилання на матеріали буде оприлюднено після пресконференції на сайті Музею Майдану. 

Спікери заходу:

Коли: 11 листопада, 14:30–15:30. 

Де: Національне інформаційне агентство “Укрінформ”, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Реєстрація для ЗМІ.

Трансляція заходу буде доступна за посиланням.

Увага! Для учасників пресконференції в Укрінформі обов'язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Відповідно до Постанови МОЗ №-18 від 19 жовтня 2021 року присутність на заході – лише за наявності в усіх його учасників Covid-cертифікату або негативного ПЛР-тесту (строк дії 72 години) та обов`язкової наявності засобів індивідуального захисту (захисних масок, респіраторів), за дотримання соціальної дистанції 1,5 м.Адреса цієї сторінки: http://www.mkip.gov.ua/news/6404.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове