Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  26 Травня 2022, 19:05

Spend With Ukraine – нова платформа-каталог українських компаній, представлених у всьому світі

Десятки провідних українських брендів об’єдналися та запустили ініціативу Spend With Ukraine. Основна мета — розповісти світу про найкращі українські товари й послуги, які заслуговують на міжнародне визнання. У такий спосіб можна не лише пропонувати глобальному ринку інноваційні та зручні продукти, а й підтримувати економіку України.

Переглянути відео

Spend with Ukraine to stand with Ukraine.

На сайті проєкту доступний каталог з українськими компаніями, стартапами та брендами, що працюють на міжнародному ринку. Усі компанії поділені на категорії: ґаджети, продуктивність, освіта, творчість, лайфстайл, мода, дім та аксесуари, сервіси, агенції.

Серед представлених компаній: Petcube, Ajax Systems, Grammarly, Preply, Depositphotos, Reface, Awesomic, MacPaw, Readdle, Etnodim, Bevza, Gunia Project, Mahno, Rekava, Banda, Fedoriv та інші. Ініціатором проєкту стала команда стартапу O0 Design.

На сайті ініціативи також можна подати заявку чи повідомити про хороший український товар чи послугу, які зараз не представлені в каталозі, але потенційно підпадають під одну з визначених категорій. 

Головні вимоги до компаній:

 

Контактна особа: 

Дарія Воєвода 

[email protected]

В темі листа просимо вказувати назву компанії та відповідну категорію.

 


Перейти до списку публікацій