Міністерство інформаційної політики України


16 вересня відбудеться презентація глобального проєкту Project Phoenix зі збору коштів для українців

16 вересня 2022 року о 12:30 в «Укрінформі» відбудеться пресконференція на тему «Презентація глобального проєкту Project Phoenix зі збору грошей для українських людей».

Автори ініціативи – литовська холдингова компанія DADEX, яка оперує різними блокчейн проєктами. У рамках Project Phoenix за допомогою новітніх цифрових технологій планується зібрати щонайменше 1 мільярд євро для потреб українців. Для цього будуть випущені спеціальні NFT CE за ескізами українських митців. 

Під час пресконференції автори ідеї детально розкажуть, як саме це працює, а також презентують вебплатформу, яка буде використовуватися для збору коштів.

Також компанія DADEX передасть Україні 20 тисяч мобільних телефонів власної розробки, які можуть заряджатися від сонця. В рамках Project Phoenix також будуть проведені концерти за участю світових зірок в Загребі (Хорватія).

Учасники пресконференції:

Акредитація представників ЗМІ: [email protected] Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі «Укрінформу».Адреса цієї сторінки: http://www.mkip.gov.ua/news/7720.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове