Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  29 Грудня 2022, 19:12

У столиці презентували книгу «Сковорода і Ми»

29 грудня у Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбулася  презентація книги «Сковорода і Ми», присвяченої до 300-річчя від дня народження українського філософа Григорія Сковороди.

Презентоване видання – збірка статей 40 авторів  під редакцією Олеся Донія, присвячених Григорію Сковороді та осмисленню його ідейного спадку.

Книга спрямована на поширення як інформації про Григорія Сковороду, так і є своєрідною відповіддю на виклики, що нині стоять перед Україною.

Збірка стала переможцем мистецького конкурсу, проведеного Міністерством культури та інформаційної політики і вийшла друком у видавництві «Саміт-Книга».

«Переконані, що книга буде цікавою кожному, хто хоче осмислити життя та творчість українського просвітителя-гуманіста Григорія Сковороди крізь призму сучасності», – зазначають організатори.

У презентації взяв участь заступник Міністра культури та інформаційної політики Тарас Шевченко.

«300 річчя Григорія Сковороди було пріоритетом у діяльності Міністерства цього року. Ми почали готуватися ще у 2021-му з розробки айдентики. Книга, яку презентуємо сьогодні, виграла мистецький конкурс Міністерства і є також частиною заходів з відзначення ювілею Сковороди», – сказав Тарас Шевченко. 

Окрім того, у заході взяли участь генеральний директор НБУ ім. Ярослава Мудрого  Олег Сербін; директор видавництва «Саміт-Книга» Іван Степурін; український журналіст, телеведучий, політик, громадський та культурний діяч Олесь Доній; український арткритик, публіцист, радіоведучий Костянтин Дорошенко; український історик, поет, громадсько-політичний діяч Павло Гай-Нижник; політолог Олександра Ковальчук; український філософ Тарас Кононенко тощо.

 

 

 

 


Перейти до списку публікацій